Projeler

Met-al İnşaat

Yıllarca beton bloklar arasına sıkışmış bir yaşamdan çekip çıkarıyor sizi Casa Turquoise. Balkonunuzun önünden sabahları geçen balıkçı teknelerine eşlik eden martıları seyrederken hayattan kopacaksınız. Bütün gün evden çıkmak istemeyeceğiniz kadar sizi rahat ettirecek Casa Turquoise, sakin bir tatilden çok daha fazlasını sunuyor aslında. Aracınızla birkaç dakikada gideceğiniz yalıda bütün gün denizde yüzebilir, güneşlenebilir, hatta denizin ayaklarınızın altında serildiği Bodrum’un en lezzetli restoranlarından birinde balık ve unutamayacağınız mezelerin tadına varabilirsiniz. Süper bir deniz manzarasına sahip olan Casa Turquoise. Projesinde ebeveyn banyolu,..

Sakinlik, dinginlik ve pozitif enerjisinin yanında denize ve marketlere yakın keyifli bir yaşam alanı. Bol oksijeni sayesinde sabahın 5'inde dinlenmiş olarak uyanacaksınız. İyi inşaat kalitesi, müthiş doğa ve deniz manzarasıyla yaşamınıza ve hayatınıza kalite katacak olan Windmill Residence projemiz 28 daire ve 4 ikiz villadan oluşmaktadır. Tilkicik paljına yürüyüş, Küdür plajı ve çevrede bulunan beach club'lara araçla sadece 2 dakika mesafededir.

İnsanları öncelikle sosyal ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak tatil evi ihtiyacını karşılıyor Casa Country. Günlük hayatın getirdiği stresten uzak sizi alıp en iyi malzeme ve işçilik kalitesiyle ürettiğimiz keyifli projemizde sabahları mandalina bahçelerinin çiçek kokularıyla uyanacaksınız. Çarşamba günü kurulan, taze meyve ve organik ürünlerin bulunduğu köy pazarından alışveriş yapmak, yanımızdaki parkta çocuğunuzla zaman geçirmek ve spor yapmak, dilediğinizde 5 dakikada sahile yürüyüşle vardığınız Gümüşlük yalıda yarımadanın en lezzetli restoranlarından birinde yemek yemek, korunaklı ama bir o kadar serin esintili..

Yıllarca beton bloklar arasına sıkışmış bir yaşamdan çekip çıkarıyor sizi Casa Smart. Balkonunuzun önünden sabahları geçen balıkçı teknelerine eşlik eden martıları seyrederken hayattan kopacaksınız. Bütün gün evden çıkmak istemeyeceğiniz kadar sizi rahat ettirecek Casa Smart, sakin bir tatilden çok daha fazlasını sunuyor aslında. Aracınızla birkaç dakikada gideceğiniz yalıda bütün gün denizde yüzebilir, güneşlenebilir, hatta denizin ayaklarınızın altında serildiği Bodrum’un en lezzetli restoranlarından birinde balık ve unutamayacağınız mezelerin tadına varabilirsiniz. Süper bir deniz manzarasına sahip olan Casa Smart Projesinde ebeveyn banyolu,..